Biz Kimiz?

1994 Yılında Kurulan 25 yıllık tecrübemizle ve entegre taşıma sistemlerimizle müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız.Temel stratejimiz; Türkiye çapında büyürken dünyayı koruyan, çalışanları için en güvenli iş ortamına ve müşterileri için en güvenilir sistemlere ve hizmet kalitesine sahip çözüm ortağı olmak.


Şirket Genel Profili

Rambey Taşımacılık, Şehirlerarası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile Elazığ, İstanbul, Malatya, Tokat, Sivas, Ankara İllerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Şehirlerarası taşınmalarında müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.

Temel Değerlerimiz

Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen kara yolu taşımacılığıdır çünkü kara yolu taşımacılık güvenilirdir, hem yaygın olarak kullanılır hem de daha fazla yükün taşınmasını sağlayabilmektedir. Ürünlerinizi Sigortalıyarak taşıyoruz olağanüstü bir durumda bütün sorumluluğun bizde olduğunun garantisini veriyoruz.

Günümüz Türkiye’sinde tüm teknolojiyi nakliye sektöründe kullanarak üretici firmaların zamanında ve güvenilir bir şekilde yükünün noktasına ulaşmasını sağlamak yönetim anlayışında bir kriter olarak hep yer almıştır.